خدمات سرور مجازی یا سرور VPS

در صورتی که وب سایت شما به منابع اختصاصی و بیش از هاست های اشتراکی نیاز دارد و یا برای اجرای اپلیکیشن خود نیاز به دسترسی کامل در سرور دارید، سرور مجازی با هزینه مقرون به صرفه مناسب ترین راهکار برای شماست.

رَهام تک خدمات سرور مجازی یا سرور VPS را بر روی پیشرفته ترین بستر های مجازی سازی و با کمک سخت افزارهای قدرتمند ارایه می کند. تمامی سرورهای مجازی به همراه کنترل پنل مدیریتی قدرتمند و کامل Virtualizor ارایه می شوند که به کاربر اجازه می دهد کنترل کاملی بر روی سرور مجازی خود داشته باشد. سرورهای مجازی رهام تک از هارد های SSD به صورت RAID استفاده می کنند، بنابراین سرعت پردازشی فوق العاده بالایی دارند. پورت شبکه تمامی سرورهای مجازی، Gigabit بوده و در نتیجه برای دانلود یا آپلود هم کاملا مناسب هستند. رَهام تک سرورهای مجازی را در دیتاسنترهای معتبر ایران و آلمان ارایه می کند.

سرور مجازی آلمان

سرور مجازی آلمان

سرورهای مجازی در بستر مهندسی شده رهام تِک، بدون هرگونه Oversell و با منابع کاملا اختصاصی روی زیرساخت های سخت افزاری قدرتمند در دیتاسنتر آلمان با هارد های SSD و RAID، رم های نوع DDR4 Ecc، سی پی یو های Xeon یا Core i7 با پورت گیگابیت ارایه می گردند.

خرید سرور مجازی آلمان VDS برای کاربرانی که منابع یا دسترسی های بیشتر از هاست نیاز دارند مناسب می باشد. سرور های مجازی VDS رهام تِک نسبت به سرورهای اختصاصی ارزان ترند اما با منابع اختصاصی و سرعت فوق العاده، بالاترین پایداری و کیفیت را ارایه می کنند.

تفاوت سرورهای VDS رَهام تک با سرور VPS های معمول، منابع اختصاصی آن هاست. مقدار RAM, CPU و Storage متناسب به هر پلان به صورت تضمینی برای سرور رزرو خواهد شد. در صورتی که با خرید VPS، ممکن است شما در ساعات شلوغ و ترافیک بالای سرور میزبان، نتوانید از منابع درخواستی خود استفاده کنید. به همین دلیل سرور VPS معمولا ارزان تر از سرور VDS می باشند.

با خرید سرورمجازی آلمان VDS رَهام تِک دسترسی به کنترل پنل Virtualizor جهت انجام اموری همچون : تعیین سیستم عامل سرور، روشن و خاموش نمودن و مشاهده و مانیتور وضعیت سرور و همچنین دسترسی VNC ارایه می شوند. با چنین کنترل پنلی، نیاز شما به ارسال تیکت و درخواست به پشتیبانی کاهش پیدا خواهد کرد و حتی در مواقع قطع سرور نیز می توانید به استفاده از VNC سرور خود را بررسی فرمایید.

خرید سرورمجازی رهام تِک کاملا آنلاین بوده و سرور شما بلافاصله پس از سفارش و پرداخت، به صورت خودکار ایجاد و مشخصات آن برای کاربر ایمیل خواهد شد.


سرور مجازی ایران

سرور مجازی ایران

خرید سرور مجازی ایران برای کاربرانی که منابع یا دسترسی های بیشتر از هاست نیاز دارند مناسب می باشد. سرور های مجازی VDS رهام تِک نسبت به سرورهای اختصاصی ارزان ترند اما با منابع اختصاصی و سرعت فوق العاده، بالاترین پایداری و کیفیت را ارایه می کنند. منابع سرور مجازی رَهام تک بر خلاف سرور VPS های معمول کاملا اختصاصی و تضمینی می باشد.

سرورمجازی ایران رَهام تک در بهترین دیتاسنترهای ایرانی و با اتصال به بهترین زیر ساخت شبکه کشور و در بستر ابری میزبانی می شوند.

سرورهای مجازی در بستر مهندسی شده رهام تِک، بدون هرگونه Oversell و با منابع کاملا اختصاصی روی زیرساخت های سخت افزاری قدرتمند با هارد های SSD و RAID، رم های نوع DDR4 Ecc، سی پی یو های Xeon یا Core i7 با پورت گیگابیت ارایه می گردند.

سرورمجازی رَهام بر خلاف سرورVPS های معمول، دارای منابع کاملا اختصاصی و تضمین شده می باشند. با خرید VPS های معمول، ممکن است در ساعات شلوغی و پرترافیک، سرور میزبانِ VPS شما به دلیل کمبود منابع و ضریب اشتراک بالا، RAM و CPU کمتری را در اختیار شما قراردهد. این موضوع موجب شده تا سرورvps از سرورهای VDS رَهام تک ارزان قیمت تر باشند اما پایداری و کیفیت پردازشی کمتری دارند.

با خرید سرورمجازی ایران VDS رهام تِک دسترسی به کنترل پنل Virtualizor جهت انجام اموری همچون : تعیین سیستم عامل سرور، روشن و خاموش نمودن و مشاهده و مانیتور وضعیت سرور به همراه قابلیت VNC ارایه می شوند.دسترسی VNC به شما اجازه میدهد تا همانند یک KVM/IP به سرور خود از مرحله Boot متصل شده و در صورت زمان بروز مشکلات به راحتی آن را بررسی کنید.خرید سرورمجازی رهام تِک کاملا آنلاین بوده و سرور شما بلافاصله پس از سفارش و پرداخت، پردازش خواهد شد.


سرور مجازی مدیریت شده

سرور مجازی مدیریت شده

سرور مجازی VDS مدیریت شده ایده آل برای شرکتها یا سایت های پرمصرف و پازدیدی است که نیاز به منابع اختصاصی دارند اما بنا به شرایط تمایلی به ورود به مسائل فنی مدیریت سرورشان ندارند و ترجیح می دهند تا در ازای پرداخت مبلغ اندک بیشتری از سرورهای معمولی، با آسودگی خیال، مدیریت و تضمین کیفیت سرورشان را به متخصصین رهام تِک بسپارند.

تمامی سرورهای VDS مدیریت شده لینوکسی به همراه لایسنس و کنترل پنل Cpanel و سرورهای ویندوزی با کنترل پنل و لایسنس Plesk رایه می شوند تا کاربران به راحتی قادر به انجام امور سایت خود از طریق سرور باشند. این سرورها به صورت ۲۴ ساعته تحت مانیتور متخصصین بوده و دائما از نظر امنیتی و کیفی بروز رسانی می شوند.

برخی دیگر از خدمات ارایه شده مدیریتی به شرح زیر می باشد :

  • بک آپ گیری خودکار و روزانه
  • مانیتور IP و منابع سرور و اطمینان از کیفیت مناسب سرور
  • تنظیم و مدیریت فایروال سرور برای مدیریت کانکشن ها
  • Hardening یا امن سازی زبان PHP و ASP.Net
  • Hardening یا امن سازی وب سرور IIS یا Apache یا Nginx
  • Hardening یا امن سازی دیتابیس سرور MySQL یا MS SQL Server
  • Hardening یا امن سازی فایل سیستم از طریق تنظیم دقیق پرمیشن ها
  • بهینه سازی وب سرور، دیتابیس و سیستم عامل برای حداکثر سرعت و کیفیت

پس از خرید سرور مجازی مدیریت شده ، حداکثر ۲ روز کاری جهت آماده سازی، کانفیگ و تحویل سرور مورد نیاز می باشد.