خدمات طراحی و دیجیتال مارکتینگ

خدمات دیجیتال مارکتینگ به شما از ابتدا کمک می کند تا سایت خود را مطابق با استانداردهای بازار و سئو طراحی کنید، آن را برای سرعت و SEO بیشتر بهینه سازی کنید و سپس از طریق روشهای مختلف همچون تبلیغات در گوگل، آن را به کاربران معرفی کنید.

خدمات دیجیتال مارکیتنگ رَهام تک شامل طراحی وب سایت یا اپلیکیشن، بهینه سازی سایت برای SEO و سرعت بیشتر، تبلیغات در گوگل و مشاوره در رابطه با افزایش سئو سایت است. رَهام تک با تیمی متخصص و با تجربه موفق بهینه سازی، سئو و دیجیتال مارکتینگ بر روی چندین پروژه ایرانی و بین المللی، تمامی موارد لازم برای حضور بهتر شما در دنیای آنلاین را به صورت پکیجی جامع ارایه می نماید.

خدمات دیجیتال مارکتینگ و بهینه سازی سایت رَهام تکنولوژی

بهینه سازی سایت (SEO)

سایت خود را برای موتورهای جستجو به نحوی بهینه سازی کنید، تا سرعت رشد رتبه گوگل و ایندکس شدن آن تا چند برابر افزایش یابد. با استفاده و رعایت آخرین الگوریتم های سئو و استانداردهای طراحی وب، موتور جستجوی گوگل، سایت شما را بیشتر دوست خواهد داشت. بهینه سازی سایت برای موتور جستجو امری ضروری است که هر سایت باید در دراز مدت آن را رعایت نماید.

لینک

تبلیغات در گوگل (Google Adwords)

تبلیغات کلیکی گوگل یکی از بهترین راهکارها برای فروش مستقیم از طریق سایت می باشد. با تبلیغات گوگل شما تنها بابت ورودی های موثر به سایت خود هزینه پرداخت می کنید.Adwords می تواند سایت شما را در نتایج جستجوی مرتبط با کلمات کلیدی خاص، در صدر نتایج نمایش دهد و به ازای هربار کلیک کاربر بر روی سایت شما، هزینه مشخصی از شما دریافت نماید. برای مشاهده پلان های تبلیغات روی لینک زیر کلیک کنید.

لینک

طراحی وب سایت و اپلیکیشن

طراحی وب سایت یا اپلیکیشن شامل فروشگاه، سایت خبری، سایت شرکتی، سایت دانلود و…. نیازمند تخصص کافی در زمینه طراحی و همچنین سئو می باشد. تیم طراحی رهام تک با ده ها تجربه طراحی موفق در زمینه وب سایت های فروشگاهی، خدماتی و خبری پربازدید، سایت شما را با زبان PHP و با رعایت آخرین استاندارد های وب طراحی می نماید.

لینک