خدمات سرور اختصاصی

اگر منابع هاست های اشتراکی و سرور مجازی برای شما کافی نیست و برای میزبانی سایت یا اپلیکیشن خود نیاز به منابع اختصاصی و زیادی دارید، باید یک سرور اختصاصی تهیه نمایید. با خرید سرور اختصاصی، شما کنترل کامل یک سرور فیزیکی را با مشخصات سخت افزاری از قبل تعیین شده در اختیار خواهید داشت.

رَهام تک خدمات سرور اختصاصی را با بهره گیری از بهترین و قوی ترین سخت افزارها و در بهترین دیتاسنترها در ایران و آلمان ارایه می کند. سرورهای اختصاصی با سیستم عامل های مختلف ویندوز یا لینوکس و به صورت Self-manage ارایه می شوند.

در صورتی که تخصص کافی برای کنترل و مدیریت سرور اختصاصی را ندارید، توصیه می کنیم از افراد متخصص کمک بگیرید و یا از خدمات مدیریت و پشتیبانی سرور رَهام تک استفاده فرمایید.


خرید سرور اختصاصی آلمان

سرور اختصاصی آلمان

سرور اختصاصی آلمان با سخت افزار قدرتمند و کاملا اختصاصی، اتصال به سریع ترین زیر ساخت های شبکه جهان، آپتام نزدیک به ۱۰۰ با مشخصات و قیمت های مختلف توسط رهام تِک به کاربران گرامی ارایه می گردد.

سرورهای اختصاصی آلمان به صورت Self-Manage ارایه شده و تیم فنی و پشتیبانی رهام تِک تنها تضمین کننده ارتباط اینترنتی و سلامت سخت افزار سرور خواهد بود.

در صورتی که به کانفیگ یا خدماتی از خرید سرور نیاز دارید که در لیست زیر وجود ندارد،با ما تماس بگیرید.


خرید سرور اختصاصی ایران

سرور اختصاصی ایران

سرور اختصاصی ایران در کیج اختصاصی رهام تِکنولوژی در بهترین دیتاسنترهای کشور با اتصال به سریع ترین زیر ساخت شبکه ایران ، آپتایم بالا و تجهیز تمامی سرور ها به پورت گیگابیت . بهترین کیفیت را برای شما به ارمغان می آورد.

سرورهای اختصاصی ایران رهام به صورت Self-Manage ارایه شده و تیم فنی و پشتیبانی رهام تِک تضمین کننده ارتباط اینترنتی و سلامت سخت افزار سرور خواهد بود.

خرید سرور ایران در دیتاسنترهای برتر ایران با پایداری فوق العاده انجام می شود. به دلیل کیفیت بسیار بالا و خصوصی بودن دیتاسنتر، هزینه پهنای باند در این دیتاسنتر بالا است. در صورتی که قصد خرید سرور با ترافیک بالابرای خرید سرور دانلود یا سرور پرترافیک را دارید، رهام تک راهکار های ویژه ای را در دیتاسنترهای آسیاتک یا زیرساخت برای خرید سرورهایی با ترافیک بالا 15 ترابایت ارایه می نماید.

در صورتی که به کانفیگ یا خدماتی از خرید سرور نیاز دارید که در لیست زیر وجود ندارد،با ما تماس بگیرید.